Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

ZŁODZIEJU ODDAWAJ RYNNY!

Tomasz Urbański | 2018-11-29 12:20

(Chlina, gmina Żarnowiec) Policjanci z Ogrodzieńca poszukują sprawcy, który ukradł miedziane rynny z budynku kościoła w Chlinie. Złodziej zdobył swój łup w nocy 13 na 14 listopada. Każdy kto wie coś w tej sprawie może kontaktować się z policjantami.


 

- Złodziej pod osłoną nocy zdemontował i skradł 23 metry miedzianych rynien spustowych o średnicy 120 mm. Były one pokryte brązowym nalotem. Zamontowano je na budynku Kościoła Parafialnego pw. św. Bartłomieja 8 lat temu. Przestępca do przewiezienia rynien wykorzystał samochód nieustalonej marki – informują funkcjonariusze na stronie KPP w Zawierciu.


 

Świadkowie mogą kontaktować się z policjantami z Komisariatu Policji w Ogrodzieńcu. Wszelkie podejrzenia lub informacje o oferowaniu do sprzedaży skradzionych rynien należy kierować pod numer tel. (32) 67 29 710 lub (32) 67 38 255. W tym celu można również skorzystać z poczty elektronicznej: ogrodzieniec@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub wypełnić formularz „Powiadom nas” zamieszczony stronie internetowej KPP Zawiercie. (mpp), Foto: KPP w ZawierciuGaleria zdjęć

Komentarze