środa, 8 maja 2024 05:33
Przeczytaj!

PIERWSZE LIGOWE ZWYCIĘSTWO PILICZANKI

Bolesław Bukowno - Piliczanka Pilica 1:5 (1:1) (Pilica) W niedzielę 3 września w trzeciej kolejce krakowskiej ligi okręgowej Piliczanka Pilica rozegrała wyjazdowy mecz z Bolesławem Bukowno. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem Piliczanki 5:1.

W niedzielę 3 września w trzeciej kolejce krakowskiej ligi okręgowej Piliczanka Pilica rozegrała wyjazdowy mecz z Bolesławem Bukowno. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem Piliczanki 5:1. W 30 minucie wynik dla gospodarzy otworzył Bartłomiej Molenda. A w 43 minucie do remisu doprowadził Camilo Moscarella Arregoces. W drugiej połowie strzelali już tylko piłkarze Piliczanki. W 48 minucie prowadzenie Pilicy dał Konrad Bilnik. A kolejne bramki dla gości zdobyli Karol Kucharski w 58 minucie, Diego Armando Zamora Mina w 67 minucie oraz Kacper Gajewski w 81 minucie.

W sobotę 9 września piłkarze Piliczanki Pilica na własnym boisku podejmą o godzinie 14:00 drużynę Laskowianki Laski.

***

Bolesław Bukowno - Piliczanka Pilica 1:5 (1:1)

Bramki: Bartłomiej Molenda (30') - Camilo Moscarella Arregoces (43'), Konrad Bilnik (48'), Karol Kucharski (58'), Diego Armando Zamora Mina (67'), Kacper Gajewski (81').

Żółte kartki: Łukasz Flakiewicz - Kacper Gajewski, Bartłomiej Janicki.

Składy:

Bolesław Bukowno: Artur Stryczek - Kacper Banasik (46' Piotr Nowak), Sławomir Bargiel (60' Dawid Patryarcha), Jakub Bujakiewicz, Łukasz Flakiewicz, Bartłomiej Gąsior (80' Igor Gałka), Krzysztof Kańczuga, Radosław Karaczyn (60' Piotr Cebo), Mikołaj Michalik, Bartłomiej Molenda (80' Oliwier Bąkowski), Krystian Nowakowski (46' Paweł Widłak). Trener: Wojciech Tomasiewicz.

Piliczanka Pilica: Krystian Krzywdziński - Bartłomiej Janicki, Karol Kucharski, Marcin Marko (77' Bartosz Goncerz), Camilo Moscarella Arregoces (82' Bartosz Omyła), Piotr Szych, Damian Wędzony, Mariusz Węglarz, Diego Armando Zamora Mina, Konrad Bilnik (70' Yehor Rozvorskyi), Kacper Gajewski. Trener: Daniel Tomczyk.

Zestawy par czwartej kolejki krakowskiej ligi okręgowej gr.1:

Piast Wołowice - Orzeł Bębło 1-3 ( 9 września godzina 16:00)

Promień Przeginia - Legion Bydlin 0-3 ( 9 września godzina 16:00)

LKS Skała 2004 - Zieleńczanka Zielonki 0-3 ( 9 września godzina 17:00)

Świt Krzeszowice - Przemsza Klucze 0-0 ( 9 września godzina 16:30)

Piliczanka Pilica - Laskowianka Laski 0-0 (9 września, godzina 14:00)

Przebój Wolbrom - Bolesław Bukowno 5-0 ( 9 września godzina 16:00)

LKS Niedźwiedź - Proszowianka Proszowice 1-2 ( 9 września godzina 17:00) (tu)

Autor komentarza: Ani Konar ani NemśTreść komentarza: Niepochlebne komentarze usuwacie, co funkcjonariusze medialni ?Data dodania komentarza: 07.05.2024, 18:40Źródło komentarza: Zielone światło dla ZawierciaAutor komentarza: Ani Konar ani NemśTreść komentarza: Czego się spodziewać po pracownicy Tuska ? Niczego lepszego ! To kiedy kopalnia i zrobienie drugiej Trzebini ? Albo pytanie gdzie będziemy "gościć" lekarzy i inżynierów w Zawierciu ? Głupie ? Przekonacie się !Data dodania komentarza: 07.05.2024, 14:02Źródło komentarza: Zielone światło dla ZawierciaAutor komentarza: rafałTreść komentarza: Wreszcie jakaś diabelska muzyka a nie tylko umca umca ;) I w ogóle nie widać było weteranów tylko młodzież!Data dodania komentarza: 05.05.2024, 07:52Źródło komentarza: Zawiercie Metal Attack vol.1 - Metal w Zawierciu ponownie zagościłAutor komentarza: MiroTreść komentarza: Hej "Ormowiec", nie pij tyle bo to źle wpływa na proces myślowy. Z twojego bełkotu nic nie można zrozumieć...Data dodania komentarza: 02.05.2024, 11:00Źródło komentarza: Majówka w Powiecie ZawierciańskimAutor komentarza: OrmowiecTreść komentarza: Zapraszam wszystkich ekologicznych i gawędziarzy o jej ochronie za Zdów ul Borową. Jak skończy się Szrutowa droga powiatu Zawiercie , zacznie myszkowski asfalt, zobaczycie w lesie armagedon.Data dodania komentarza: 01.05.2024, 07:14Źródło komentarza: Majówka w Powiecie ZawierciańskimAutor komentarza: Taki obiektywizm ?Treść komentarza: Z kretesem ? 56% do 44% to z kretesem ? Czyli kandydat Dziuba z PO w Będzinie też z kretesem przegrał z Komoniewskim ( Lewica) 55% do 45% ?Data dodania komentarza: 28.04.2024, 07:56Źródło komentarza: Jak dziennikarz Kuriera nie został członkiem RN w wodociągach