Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 8 maja 2024 23:28

XXVII Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym- Szczekociny

XXVII Wyścig w Kolarstwie Przełajowym Memoriał im. Edwarda Pelki w Szczekocinach odbył się 12 listopada i zostało zorganizowane przez MGLKS Olimpijczyk. Wyniki w poszczególnych kategoriach można zobaczyć na stronie: https://www.pzkol.pl/kalendarz/2193,xxvii-miedzynarodowy-wyscig-w-kolarstwie-przelajowym-memorial-trenera-edwarda-pelki-puchar-burmistrza-mig-szczekociny-jacek-lipa-puchar-starosty-powiatu-zawiercinskiego-gabriel-dors.html.

Podziel się
Oceń

W klasyfikacji końcowej Final kategoria Masters 1 zwyciężył Jan Grzempa z POWER OF SCIENCE JAFI TEAM. Z kolei w konkursie Final kategoria Masters 2 zwyciężył Bogdan Czarnota z PHO3NIX CYCLING TEAM. W klasyfikacji końcowej Final Kategoria Masters 3 zwyciężył Krzysztof Gierczak z ZRYW Buszkowicki. W klasyfikacji końcowej final- Kategoria Masters 4 zwyciężył Waldemar Banasiński. W klasyfikacji końcowej/ classement final w kategorii Amator 18-35 lat zwyciężył Tomasz Baran z BODYICOACH. W klasyfikacji końcowej/ classement final kategoria Amator 36+ zwyciężył Jacek Kocur z UKS Avatar. W klasyfikacji końcowej Classement Final kategoria młodzik wygrał Klaczkowski Mikołaj z KLKS Azalia Brzóza Królewska. Klasyfikacja końcowa Classement final w kategorii Młodziczka. Wygrała Natalia Piróg PHO3NIX CYCLING TEAM. W klasyfikacji końcowej kategoria „Żak dziewczęta” wygrała Gabriela Skrzypczak z GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH B, z kolei w kategorii „Żak chłopcy” zwyciężył Cezary Konkol z MLKS Baszta Bytów. W klasyfikacji końcowej Classement Final kategoria Junior młodszy zwyciężył Krzysztof Gdula z PHO3NIX CYCLING TEAM. W klasyfikacji końcowej/ classement final kategoria juniorka młodsza zwyciężyła Klara Palagyiova z ACK STARA VES NAD ONDREJNICI. W klasyfikacji końcowej/Classement Final kategoria kobiety juniorki zwyciężyła Zofia Bluszcz z TEAM HB. W klasyfikacji końcowej/Classement Final kategoria kobiety- FEMME oraz Kategoria Kobiety Orliczki U-23 zwyciężyła Antonina Białek z Warszawskiego Klubu Kolarskiego. W klasyfikacji końcowej/ Classement Final Kategoria Junior zwyciężył Ksawery Adaszak z drużyny AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TE. Ostatnią kategorią była klasyfikacja końcowa/ Classement Final Kategoria Senior- Elite został Szymon Pomian z GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH B. (KU)