piątek, 27 września 2024 23:29
Przeczytaj!

PODAROWANE PUNKTY AZS-OWI

W niedzielę 10 grudnia szczypiorniści KS Viret CMC Zawiercie rozegrali wyjazdowe spotkanie dziesiątej kolejki I ligi Piłkarzy Ręcznych gr. D. Ich rywalem była drużyna AZS UMCS Lublin, którą zawiercianie przegrali 34:33.

W niedzielę 10 grudnia szczypiorniści KS Viret CMC Zawiercie rozegrali wyjazdowe spotkanie dziesiątej kolejki I ligi Piłkarzy Ręcznych gr. D. Ich rywalem była drużyna AZS UMCS Lublin, którą zawiercianie przegrali 34:33. Początek spotkani należał do Viretu, który po 10 minutach prowadził 4:7. W kolejnych minutach gospodarze odrobili straty i po 20 minutach był remis 11:11. Zawiercianie ponownie wyszli na prowadzenie, ale nie utrzymali go do końca pierwszej połowy, bowiem w ostatniej minucie AZS rzucił dwie bramki i na przerwę schodził prowadząc 17:16.

Druga połowa rozpoczęła się od dwóch bramek dla Viretu, którzy wyszli na prowadzenie. W kolejnych minutach ich przewaga wzrosła i w 40 minucie było 20:24. Jednak ostatnie piętnaście minut należały do gospodarzy, którzy odrobili straty i w ostatniej minucie spotkania doprowadzili do remisu, a po chwili wyszli na prowadzenie 34:33.

Kolejny mecz ligowy szczypiorniści Viretu rozegrają na wyjeździe z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

***

AZS UMCS Lublin - KS Viret CMC Zawiercie 34:33 (17:16)

Składy:

AZS UMCS Lublin: Proć – Włudarczyk, Wielgus, Sekuła, Gadaj, Stachowicz Jacek, Stachowicz Jordan, Stypa, Daniel, Abramowicz, Janicki D., Janicki K., Dziemiach, Batyra, Pytka, Ciupa. Trener: Karol Kołodziejczyk.

KS Viret CMC Zawiercie: Jarosz – Zagała, Burlyta, Matysek, Bojarczuk, Budziałowski, Kurzawa, Krygowski, Dovbysh, Mentel, Bednarz, Voinov Sitkiewicz, Makaruk, Skutela, Cegłowski. Trener: Patrycja Głąbik.

Kary: 6:10 min.

Sędziowali: Wojciech Gołda, Marcin Pazdro.

Wyniki par dziewiątej kolejki I ligi Piłkarzy Ręcznych gr. D:

ORLEN Upstream SRS Przemyśl - SMS ZPRP II Kielce (przełożony na 14 grudnia)

AZS AGH Kraków (pauza) (tu), foto: profil na FB KS Viret CMC Zawiercie

Autor komentarza: ZawiercianinTreść komentarza: A w Zawierciu rządzenie po staremu. Wygrało PO a w starostwie dalej brylują stare układy, zwłaszcza w szpitaluData dodania komentarza: 27.09.2024, 08:02Źródło komentarza: Czasem 2=1. Gazeta Myszkowska łączy się z Kurierem Zawierciańskim. Czy połączą się też dwa powiaty?Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Od redakcji: Michał Wacławik, którego prezesura w ZKM została zakończona, i stało się to tematem felietonu Sebastiana Rusika, po jego publikacji odezwał się do nas w wiadomości sms. Naszym zdaniem to polemika z autorem, więc pozwalamy sobie przepisać treść sms-a: "Przeczytałem artykuł dotyczący mojej skromnej osoby i proszę o skorygowanie informacji, żę składałem kwiaty i hołd Pani Prezydent. Do reszty nie mam uwag.Data dodania komentarza: 25.09.2024, 11:16Źródło komentarza: FELIETON NA ŚNIADANIE: Włosie na grzbiecie prezesaAutor komentarza: ZagłębiakTreść komentarza: Łączenie z Myszkowem, a może od razu do Częstochowskiego. Jeżeli by to tego doszło, to Zawiercie wypadnie z subregionu centralnego Województwa śląskiego i wpadnie do subregionu północnego razem z Kłobuckiem, Częstochową i Myszkowem. No naprawdę zacne grono. Najbiedniejszy obszar bez żadnych perspektyw.Data dodania komentarza: 24.09.2024, 01:10Źródło komentarza: Czasem 2=1. Gazeta Myszkowska łączy się z Kurierem Zawierciańskim. Czy połączą się też dwa powiaty?Autor komentarza: Treść komentarza: Pomysł głupi. Skoro w Myszkowie rządzi PiS niech sobie gnijąData dodania komentarza: 23.09.2024, 07:34Źródło komentarza: Czasem 2=1. Gazeta Myszkowska łączy się z Kurierem Zawierciańskim. Czy połączą się też dwa powiaty?Autor komentarza: LeonTreść komentarza: Przydałaby się generalnie reforma samorządowa, która likwiduje małe powiaty i gminy, ludzi coraz mniej a urzędników i kosztów nie ubywa...Data dodania komentarza: 23.09.2024, 00:00Źródło komentarza: Czasem 2=1. Gazeta Myszkowska łączy się z Kurierem Zawierciańskim. Czy połączą się też dwa powiaty?Autor komentarza: Jerzy JanoskaTreść komentarza: ps. pomnik nigdy nie był grobem, nigdy nie upamiętniał żołnierzy Armii I Frontu Ukraińskiego a był tzw. "Pomnikiem wdzięczności" stawianym w Polsce masowo przez komunistyczne władzę okupantom sowieckim za to że z chamów i zdrajców zrobili władzę PRLuData dodania komentarza: 22.09.2024, 13:43Źródło komentarza: Z cyklu „Na kartach historii”: WSPOMNIENIE O POMNIKU ŻOŁNIERZY RADZIECKICH W ZAWIERCIU- BZOWIE