Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
środa, 4 grudnia 2024 09:33
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

SUKCES GRUPY DANCE REVOLUTION

W ubiegłym miesiącu odbył się Festiwal Taneczny "Róża 2023" podczas którego wystąpiło 85 zespołów w tym 1136 tancerzy i tancerek z całego kraju. W różnych kategoriach wiekowych reprezentujące 30 miast m.in. Będzin, Bielsko-Biała, Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Oświęcim, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tychy, Zabrze czy Żywiec. Powiat zawierciański w turnieju reprezentowała grupa Dance Revolution z Poręby, które z turnieju wróciły z trzema pucharami.
Podziel się
Oceń

W ubiegłym miesiącu odbył się Festiwal Taneczny "Róża 2023" podczas którego wystąpiło 85 zespołów w tym 1136 tancerzy i tancerek z całego kraju. W różnych kategoriach wiekowych reprezentujące 30 miast m.in. Będzin, Bielsko-Biała, Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Oświęcim, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tychy, Zabrze czy Żywiec. Powiat zawierciański w turnieju reprezentowała grupa Dance Revolution z Poręby, które z turnieju wróciły z trzema pucharami. Honorowy patronat nad Festiwalem objął Prezydent Miasta Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

Choć konkurencja była ogromna, a uczestników festiwalu było ponad tysiąc, Porębska grupa Dance Revolution wróciła z sosnowieckiej Muzy z trzema pucharami. - Dziewczyny ćwiczyły dłużej przez niemal dwa miesiące przed występem - o młodych tancerkach z grupy Dance Revolution, które zaprezentuje Miejski Ośrodek Kultury w Porębie mówi ich opiekunka i instruktorka Agata Mucha. Porębianki wystąpiły z numerem 74, ostatecznie zaś zajęły trzecie miejsce na podium.

Jeszcze wyżej znalazł się porębski duet. Aleksandra Jarosz i Emilka Mucha, które wystąpiły razem z grudniowego festiwalu Asów, który odbywał się w sosnowieckiej Muzie, wróciły z drugim miejscem. (tu), foto: Dance Revolution



Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: abcTreść komentarza: no cóż zrobić, lata lecą, kilkadziesiąt lat przemian, a edukacja w Polsce, haha, leży... ważniejsze są tik toczki i pół dnia z nosem w smartfonie.Data dodania komentarza: 27.11.2024, 08:43Źródło komentarza: Masz IPhone? W ING z niektórych usług nie skorzystasz! J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Mamy rok 2024, jak Pan (lub Pani) raczył odszukać w historii, bank działa od 1991r, to już 33 lata, czyli kilkadziesiąt. W dla liczb w przedziale 20-90 liczebniki główne wszystkie można nazwać, że to jest "kilkadziesiąt". Ale nie każdy, haha, to zrozumie. PozdrawiamyData dodania komentarza: 26.11.2024, 09:11Źródło komentarza: Masz IPhone? W ING z niektórych usług nie skorzystasz!Autor komentarza: ha_haTreść komentarza: od kilkudziesięciu lat !!! hahaha... Bank Śląski jest u nas od 1991 r a ing od 1996... od kiedy to kilkadziesiąt?Data dodania komentarza: 25.11.2024, 13:53Źródło komentarza: Masz IPhone? W ING z niektórych usług nie skorzystasz!Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: Pytający mieszkańcy to rynsztok ? Kim jest ten gość ?Data dodania komentarza: 24.11.2024, 08:24Źródło komentarza: Porębianie za śmieci zapłacą więcej. A miasto liczy na podatki z więzieniaAutor komentarza: Zdzichu z PKSTreść komentarza: Klatka schodowa i winda w szpitalu za milionów🫢To może pan Jorg poszuka jeszcze lekarzy. Myszy plotkują, że zaden lekarz dyzurujacy na OIOM nie zgodzi się na dyzury w Zawierciu nawet za podwójną ustawkę. Ciekawe dlaczego? 🤦Data dodania komentarza: 22.11.2024, 00:21Źródło komentarza: KTÓREMU Z RADNYCH NIE PODOBA SIĘ „TĘCZOWY PIĄTEK”?Autor komentarza: AntoninaTreść komentarza: Link do sierpniowej sesji z podsumowaniem przez Burmistrza Spyrę osób pytających i komentujących "porębską fuszerkę": https://esesja.tv/transmisja/56596/iii-sesja-rady-miasta-poreba-w-dniu-poniedzialek-26-sierpnia-2024.htm?fbclid=IwY2xjawGqe_hleHRuA2FlbQIxMAABHa763Pf-UB0IP7jKvX85vrHIGEj6BIU6VRn-eYwS-KEDoD2VFPrHsVLb-g_aem_fu2tMvmzUA76ESLBrZyoRw Godzina 11.25 lub 2 godzina 8 minuta sesji. Oceńcie to sami.Data dodania komentarza: 20.11.2024, 09:26Źródło komentarza: Porębianie za śmieci zapłacą więcej. A miasto liczy na podatki z więzienia
Reklama
Reklama