sobota, 19 października 2024 23:58
Przeczytaj!

NA WYJAZD DO LIDERA Z JEDNYM REZERWOWYM

W niedzielę 12 maja piłkarze Sparty Szczekociny na wyjeździe zagrali z liderem rozgrywek częstochowsko-lublinieckiej ligi okręgowej, drużyną KS- Panki. Mecz ten zakończył się porażką Sparty 4:1.

W niedzielę 12 maja piłkarze Sparty Szczekociny na wyjeździe zagrali z liderem rozgrywek częstochowsko-lublinieckiej ligi okręgowej, drużyną KS- Panki. Mecz ten zakończył się porażką Sparty 4:1. Trener Cezary Siwy w tym meczu miał do dyspozycji zaledwie dwunastu zawodników. Siły na wyrównaną grę starczyło do 57 minuty. Wtedy to bramkę na 1:0 dla KS-u zdobył Maksymilian Wochnik. W 60 minucie na 2:0 podwyższył Tomasz Pasieka, a w 63 minucie drugą bramkę w meczu zdobył Maksymilian Wochnik. W odpowiedzi w 67 minucie gola dla Sparty zdobył Konrad Papaj. A wynik na 4:1 w 86 minucie ustalił Mateusz Orman.

W kolejnym meczu ligowym piłkarze Sparty Szczekociny podejmą na własnym boisku KS Stradom Częstochowa. Spotkanie to rozegrane zostanie w niedzielę 19 maja o godzinie 17:00.

***

KS Panki - MLKS Sparta Szczekociny 4:1 (0:0)

Bramki: Maksymilian Wochnik (57', 63'), Tomasz Pasieka (60'), Mateusz Orman (86') - Konrad Papaj (67').

Żółte kartki: Maksymilian Wochnik, Cezary Tomziński (obaj z KS-u Panki).

Składy:

KS Panki: Dawid Majchrzak - Patryk Kudła, Alex Młyńczyk (65' Mateusz Orman), Sebastian Sośniak, Izmir Sula (74' Paweł Rusok), Cezary Tomziński, Maksymilian Wochnik (68' Filip Piskorski), Tomasz Pasieka, Bartosz Piechel, Krystian Piechel (76' Przemysław Ogłaza), Kacper Krawczyk. Trener: Marcin Zalewski.

MLKS Sparta Szczekociny: Emil Widawski - Daniel Wieczorek, Adam Gawroński, Adrian Łuszcz, Krzysztof Minor, Damian Nowak, Konrad Papaj, Kamil Walasek (60' Bartosz Słowikowski), Patryk Wróbel, Piotr Gała, Wiktor Kowalski. Trener: Cezary Siwy.

Wyniki par dwudziestej czwartej kolejki częstochowsko-lublinieckiej ligi okręgowej, grupy 2:

15. LKS Mechanik Kochcice 22 - 9 - 16:77

Zestawy par dwudziestej piątej kolejki częstochowsko-lublinieckiej ligi okręgowej, grupy 2:

LKS Zieloni Żarki - LKS Mechanik Kochcice (18 maja, godzina 11:00)

KS Skra II Częstochowa S.A. - KS Panki

LKS Lotnik Kościelec - MGLKS Liswarta Krzepice

LKS Amator Golce - LKS Liswarta Popów

LKS Jedność Boronów - KS Orzeł Kiedrzyn

GLKS Lot Konopiska - LKS Warta Kamieńskie Młyny

MLKS Sparta Szczekociny - KS Stradom Częstochowa (19 maja, godzina 17:00)

KS Unia Kalety (pauza) (tu), foto: profil na FB KS Panki

Autor komentarza: KiaTreść komentarza: A gdzie informacja ze to artykuł reklamowy?Data dodania komentarza: 19.10.2024, 08:37Źródło komentarza: Wyniki sprzedaży elektryków w Polsce jedne z najniższych w Europie. Eksperci widzą jednak duży potencjałAutor komentarza: SiewierzakTreść komentarza: Tylko patrzec jak napiszecie że UFO tam wylądowało 😂Data dodania komentarza: 17.10.2024, 23:18Źródło komentarza: SPROSTOWANIEAutor komentarza: świadomyTreść komentarza: @mark - proste, a celne pytanie ktoś zadał, redaktor jakoś nie pali się do odpowiedzi.Data dodania komentarza: 9.10.2024, 16:00Źródło komentarza: SAG. Anna Nemś wstrzymuje dalszą sprzedaż gruntów. Powód: SKARGI MIESZKAŃCÓWAutor komentarza: markTreść komentarza: a może po prostu przestańcie traktować mieszkańców "z góry", a do tego zacznijcie normalnie odpowiadać na pytania redaktora? Odlewnia i pobliska huta CMC też od lat "lecą w kulki" w mieszkańcami, z urzędami. Sprawy odlewni dopiero niedawno oparły się o zarzuty karne dla byłego prezesa za szkody w środowisku - celowe oszczędzanie na ochronie, powodowali nadmierne pylenie. A ten pył oprócz zdrowia niszczył też nawet budynki i samochody. I nie dziwcie się, że ludziom nie podoba się wasze lekceważące podejście do zgłaszanych uwag.Data dodania komentarza: 9.10.2024, 08:42Źródło komentarza: SAG. Anna Nemś wstrzymuje dalszą sprzedaż gruntów. Powód: SKARGI MIESZKAŃCÓWAutor komentarza: AdolfTreść komentarza: Jakoś redaktor nie pali się do wyjaśnień?Data dodania komentarza: 8.10.2024, 11:32Źródło komentarza: SAG. Anna Nemś wstrzymuje dalszą sprzedaż gruntów. Powód: SKARGI MIESZKAŃCÓWAutor komentarza: AdolfTreść komentarza: A kto zapłacił za przygotowanie tego pisma na elemental? Komu tak zależy? Bonwidac przecież że to fachowiec pisał?Data dodania komentarza: 6.10.2024, 09:28Źródło komentarza: SAG. Anna Nemś wstrzymuje dalszą sprzedaż gruntów. Powód: SKARGI MIESZKAŃCÓW