Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 28 września 2024 01:22
Przeczytaj!

PUNKT PRZYWIEZIONY Z GLIWIC

W środę 6 grudnia piłkarze MKS-u Myszków podejmowali we własnej hali SP Clearex - Sport II Chorzów. Było to spotkanie w ramach piątej kolejki śląskiej III ligi futsalu, które zawodnicy Myszkowa zakończyli porażka 5:8. A w niedzielę 10 grudnia w kolejnym meczu ligowym zremisowali na wyjeździe 2:2 z KS-em Sośnica II Gliwice.
Podziel się
Oceń

W środę 6 grudnia piłkarze MKS-u Myszków podejmowali we własnej hali SP Clearex - Sport II Chorzów. Było to spotkanie w ramach piątej kolejki śląskiej III ligi futsalu, które zawodnicy Myszkowa zakończyli porażka 5:8. Już po dwóch minutach MKS przegrywał 2:0 po golach Aleksandra Hartsteina i Kamila Swobody. W odpowiedzi bramkę dla Myszkowa zdobył w 7 minucie Przemysław Malczewski. Dwie kolejne bramki dla gości zdobył Dawid Kostorz w 8 i 18 minucie. W drugiej połowie trzy bramki dla chorzowian zdobył Kamil Swoboda ,a jedną dołożył Jan Wójtowicz. A dla MKS-u bramki zdobyli Daniel Sroślak w 25 minucie, Przemysław Malczewski w 30 minucie, Tomasz Latos (31') oraz Michał Mizgała w 34 minucie.

A w niedzielę 10 grudnia w kolejnym meczu ligowym zremisowali na wyjeździe 2:2 z KS-em Sośnica II Gliwice. Do przerwy Myszków wygrywał 1:0 po bramce w Przemysława Malczewskiego w 6 minucie. W drugiej połowie bramkę dla MKS-u zdobył Igor Sychowicz w 38 minucie. A obie bramki dla gospodarzy zdobył Stanisław Krawiec

W sobotę 16 grudnia o godzinie 16:00 piłkarze MKS-u Myszków podejmą we własnej hali TSMT Rybnik Futsal Club w meczu siódmej kolejki III ligi futsalu.

***

MKS Myszków - SP Clearex - Sport II Chorzów 5:8 (1:4)

Bramki: Przemysław Malczewski (7', 30'), Daniel Sroślak (25'), Tomasz Latos (31'), Michał Mizgała (34') - Aleksander Hartstein (1'), Kamil Swoboda (2', 25', 33', 34'), Dawid Kostorz (8', 18'), Jan Wójtowicz (38').

Żółte kartki: nikt nie został ukarany kartką.

Składy:

MKS Myszków: Bartosz Ptak - Michał Jawura, Przemysław Malczewski, Michał Mizgała, Piotr Nowakowski. Skład rezerwowy: Bartłomiej Duda, Tomasz Latos, Michał Nowak, Rafał Nowak, Mateusz Rusek, Daniel Sroślak, Damian Wojtasik. Trener: Przemysław Malczewski.

SP Clearex - Sport II Chorzów: Olivier Nadolski - Franciszek Nowak, Aleksander Hartstein, Dawid Kostorz, Kamil Swoboda. Skład rezerwowy: Patryk Adamiec, Olivier Bik, Patryk Brychczy, Marcin Ceglarek Mateusz Wielgos Jan Wójtowicz. Trener: Wojciech Dobrzyński.

***

KS Sośnica II Gliwice - MKS Myszków 2:2 (0:1)

Bramki: Stanisław Krawiec (28', 39') - Przemysław Malczewski (6'), Igor Sychowicz (38').