Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 28 września 2024 01:27
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

MKS MYSZKÓW Z NOWYM HERBEM

W czwartek 30 listopada MKS Myszków pochwalił się odświeżonym herbem klubu. Zastąpiony herb obowiązywał od lutego 2003 roku po tym jak KS Myszków zmienił nazwę na Myszkowski KS Myszków (MKS Myszków).
Podziel się
Oceń

W czwartek 30 listopada MKS Myszków pochwalił się odświeżonym herbem klubu. Zastąpiony herb obowiązywał od lutego 2003 roku po tym jak KS Myszków zmienił nazwę na Myszkowski KS Myszków (MKS Myszków).

Kością niezgody była przede wszystkim nazwa klubu. W zdecydowanej większości wychowani jesteśmy na nazewnictwie „Papiernik”, „Krisbut” i „KS”, a tylko ta ostatnia nie jest nazwą odsponsorską i z nią utożsamia się najwięcej myszkowskich kibiców. Póki co tylko na herbie powraca nazwa KS Myszków, bo oficjalna nazwa drużyna pozostanie MKS. Druga istotna zmiana to odwrócenie kolorystyki herbu. Poprzednie godło było – nie wiedzieć czemu - biało – niebieskie. Zamieniono zatem kolory zgodnie z naszymi barwami, jesteśmy wszak Niebiesko – Biali!

O projekt nowego herbu poproszono grafika komputerowego, Piotra Naporę: „zamysł był taki, aby zostawić kształt i pobawić się układem wewnątrz. Nie chcieliśmy dużo zmieniać, bo jednak stary herb jest mocno kojarzony z klubem. Użyta czcionka jest bardziej czytelna i lepiej rzuca się w oczy. Ujęliśmy też po jednej kropce okalającej datę założenia klubu, dzięki temu poprawiła się czytelność herbu. Obwódkę mamy w kolorze logo z bardzo cienką białą linią. Na jasnym tle ta biel będzie raczej ginąć, a na ciemnym podkreślać kształt herbu. Obrys jest raczej uniwersalny i dobrze będzie wyglądał na każdym tle”. (tu)


Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZawiercianinTreść komentarza: A w Zawierciu rządzenie po staremu. Wygrało PO a w starostwie dalej brylują stare układy, zwłaszcza w szpitaluData dodania komentarza: 27.09.2024, 08:02Źródło komentarza: Czasem 2=1. Gazeta Myszkowska łączy się z Kurierem Zawierciańskim. Czy połączą się też dwa powiaty?Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Od redakcji: Michał Wacławik, którego prezesura w ZKM została zakończona, i stało się to tematem felietonu Sebastiana Rusika, po jego publikacji odezwał się do nas w wiadomości sms. Naszym zdaniem to polemika z autorem, więc pozwalamy sobie przepisać treść sms-a: "Przeczytałem artykuł dotyczący mojej skromnej osoby i proszę o skorygowanie informacji, żę składałem kwiaty i hołd Pani Prezydent. Do reszty nie mam uwag.Data dodania komentarza: 25.09.2024, 11:16Źródło komentarza: FELIETON NA ŚNIADANIE: Włosie na grzbiecie prezesaAutor komentarza: ZagłębiakTreść komentarza: Łączenie z Myszkowem, a może od razu do Częstochowskiego. Jeżeli by to tego doszło, to Zawiercie wypadnie z subregionu centralnego Województwa śląskiego i wpadnie do subregionu północnego razem z Kłobuckiem, Częstochową i Myszkowem. No naprawdę zacne grono. Najbiedniejszy obszar bez żadnych perspektyw.Data dodania komentarza: 24.09.2024, 01:10Źródło komentarza: Czasem 2=1. Gazeta Myszkowska łączy się z Kurierem Zawierciańskim. Czy połączą się też dwa powiaty?Autor komentarza: Treść komentarza: Pomysł głupi. Skoro w Myszkowie rządzi PiS niech sobie gnijąData dodania komentarza: 23.09.2024, 07:34Źródło komentarza: Czasem 2=1. Gazeta Myszkowska łączy się z Kurierem Zawierciańskim. Czy połączą się też dwa powiaty?Autor komentarza: LeonTreść komentarza: Przydałaby się generalnie reforma samorządowa, która likwiduje małe powiaty i gminy, ludzi coraz mniej a urzędników i kosztów nie ubywa...Data dodania komentarza: 23.09.2024, 00:00Źródło komentarza: Czasem 2=1. Gazeta Myszkowska łączy się z Kurierem Zawierciańskim. Czy połączą się też dwa powiaty?Autor komentarza: Jerzy JanoskaTreść komentarza: ps. pomnik nigdy nie był grobem, nigdy nie upamiętniał żołnierzy Armii I Frontu Ukraińskiego a był tzw. "Pomnikiem wdzięczności" stawianym w Polsce masowo przez komunistyczne władzę okupantom sowieckim za to że z chamów i zdrajców zrobili władzę PRLuData dodania komentarza: 22.09.2024, 13:43Źródło komentarza: Z cyklu „Na kartach historii”: WSPOMNIENIE O POMNIKU ŻOŁNIERZY RADZIECKICH W ZAWIERCIU- BZOWIE
Reklama
Reklama
Reklama