Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 28 września 2024 07:23
Przeczytaj!

DWA OBLICZA PILICZANKI W SPOTKANIU Z CENTURIĄ

(Powiat zawierciański) W miniony weekend rozegrane zostały spotkania piątej kolejki olkuskiej A-klasy. W sobotę 16 września Piliczanka II Pilica przegrała u siebie z Centurią Chechło 3:2, a w niedziele 17 września Trzy Korony Żarnowiec również przegrały wyjazdowy mecz z Pilica Wierbka 4:1.

Podziel się
Oceń

W miniony weekend rozegrane zostały spotkania piątej kolejki olkuskiej A-klasy. W sobotę 16 września Piliczanka II Pilica przegrała u siebie z Centurią Chechło 3:2. Już w 4 minucie gola dla Pilicy zdobył Michał Kalamat, a na 2:0 w doliczonym czasie gry podwyższył Łukasz Musialski. Pomimo prowadzenia do przerwy Piliczanka to spotkanie przegrała. W 60 minucie bramkę kontaktową zdobył dla gości Dawid Nowak. W 77 minucie do wyrównania doprowadził Kacper Mosur, a w 90 minucie Dawid Nowak strzelił na 3:2 dla Centurii Chechło.

W niedziele 17 września Trzy Korony Żarnowiec również przegrały wyjazdowy mecz z Pilica Wierbka 4:1. Bramki dla gospodarzy strzelali Jakub Nowak w 8 minucie, dwie Artur Musialski w 64 i 69 minucie oraz Kamil Ziaja w 90 minucie. A honorowego gola dla Trzech Kron zdobył w 86 minucie Szymon Pandel.

W sobotę 23 września o godzinie 16:00 Trzy Korony Żarnowiec podejmie u siebie w derbach powiatu zawierciańskiego Piliczankę II Pilica.

***

Pilica Wierbka - Trzy Korony Żarnowiec 4:1 (1:0)

Bramki: Jakub Nowak (8'), Artur Musialski (64', 69'), Kamil Ziaja (90') - Szymon Pandel (86').

Żółte kartki: Radosław Kowal (z Pilicy Wierbka).

Czerwona kartka: Przemysław Basoń (z Trzech Koron Żarnowiec).

Składy:

Pilica Wierbka: Kamil Postułka - Krystian Słowikowski, Bartłomiej Szczeklik (78' Mariusz Jurczak), Bartosz Szwaja, Dawid Ziaja, Kacper Nowakowski (65' Przemysław Lis), Marcel Koniec (65' Radosław Gacek), Radosław Kowal (85' Grzegorz Zasuń), Norbert Kurczek (46' Damian Janus), Artur Musialski, Jakub Nowak (78' Kamil Ziaja). Trener: Jarosław Nowakowski.

Trzy Korony Żarnowiec: Krzysztof Hajduga - Grzegorz Jaros, Kamil Kastek, Grzegorz Kur, Marcin Mądry (80' Szymon Pandel), Damian Mazurkiewicz, Mikołaj Sobieraj, Andrzej Sokół, Przemysław Basoń, Krzysztof Capiga (66' Tomasz Lewandowski), Jakub Hajduga. Trener: Tomasz Lewandowski.

***

Piliczanka II Pilica - Centuria Chechło 2:3 (2:0)

Bramki: Michał Kalamat (4'), Łukasz Musialski (45'+2) - Dawid Nowak (60', 90'), Kacper Mosur (77').

Żółte kartki: Bartosz Omyła, Łukasz Musialski - Rafał Tieleszewski.

Składy:

Piliczanka II Pilica: Dawid Kantor - Wojciech Kowalski, Damian Musialski (80' Jakub Paś), Bartosz Omyła, Sebastian Piętosa (87' ), Yehor Rozvorskyi (46' Patryk Grabowski), Tomasz Węglarz, Bartosz Goncerz (46' Jakub Gałecki), Daniel Grabowski (26' Dawid Sikora), Michał Kalamat, Łukasz Musialski (87' Hubert Osuszek). Trener: Michał Kowalski.

Centuria Chechło: Bartosz Matysek - Szymon Miszkiewicz (46' Mateusz Kopeć), Grzegorz Mosór, Kacper Mosur (80' Dawid Sękala), Dawid Bębnowski, Patryk Kasprzyk, Jakub Kulanty (89' Mateusz Baryczka), Grzegorz Latos (46' Dawid Nowak), Tomasz Piasecki, Rafał Tieleszewski, Jakub Wesołowski. Trener: Piotr Kasprzyk.

Zestawy par szóstej kolejki olkuskiej A-klasy:

Pogoń Miechów - Spartak Wielkanoc-Gołcza (24 września godzina 16:00)

Strumyk Zarzecze - Bolesław II Bukowno ( 23 września godzina 16:30)

Centuria Chechło - Przebój II Wolbrom ( 23 września godzina 16:00)

Trzy Korony Żarnowiec - Piliczanka II Pilica (23 września, godzina 16:00)

Dłubnia Trzyciąż/Jangrot - Pilica Wierbka ( 24 września godzina 16:00)

Błysk Zederman - Spartak Charsznica ( 23 września godzina 16:00)

Wielmożanka Wielmoża - Prądnik Sułoszowa (23 września godzina 11:00) (tu)

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZawiercianinTreść komentarza: A w Zawierciu rządzenie po staremu. Wygrało PO a w starostwie dalej brylują stare układy, zwłaszcza w szpitaluData dodania komentarza: 27.09.2024, 08:02Źródło komentarza: Czasem 2=1. Gazeta Myszkowska łączy się z Kurierem Zawierciańskim. Czy połączą się też dwa powiaty?Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Od redakcji: Michał Wacławik, którego prezesura w ZKM została zakończona, i stało się to tematem felietonu Sebastiana Rusika, po jego publikacji odezwał się do nas w wiadomości sms. Naszym zdaniem to polemika z autorem, więc pozwalamy sobie przepisać treść sms-a: "Przeczytałem artykuł dotyczący mojej skromnej osoby i proszę o skorygowanie informacji, żę składałem kwiaty i hołd Pani Prezydent. Do reszty nie mam uwag.Data dodania komentarza: 25.09.2024, 11:16Źródło komentarza: FELIETON NA ŚNIADANIE: Włosie na grzbiecie prezesaAutor komentarza: ZagłębiakTreść komentarza: Łączenie z Myszkowem, a może od razu do Częstochowskiego. Jeżeli by to tego doszło, to Zawiercie wypadnie z subregionu centralnego Województwa śląskiego i wpadnie do subregionu północnego razem z Kłobuckiem, Częstochową i Myszkowem. No naprawdę zacne grono. Najbiedniejszy obszar bez żadnych perspektyw.Data dodania komentarza: 24.09.2024, 01:10Źródło komentarza: Czasem 2=1. Gazeta Myszkowska łączy się z Kurierem Zawierciańskim. Czy połączą się też dwa powiaty?Autor komentarza: Treść komentarza: Pomysł głupi. Skoro w Myszkowie rządzi PiS niech sobie gnijąData dodania komentarza: 23.09.2024, 07:34Źródło komentarza: Czasem 2=1. Gazeta Myszkowska łączy się z Kurierem Zawierciańskim. Czy połączą się też dwa powiaty?Autor komentarza: LeonTreść komentarza: Przydałaby się generalnie reforma samorządowa, która likwiduje małe powiaty i gminy, ludzi coraz mniej a urzędników i kosztów nie ubywa...Data dodania komentarza: 23.09.2024, 00:00Źródło komentarza: Czasem 2=1. Gazeta Myszkowska łączy się z Kurierem Zawierciańskim. Czy połączą się też dwa powiaty?Autor komentarza: Jerzy JanoskaTreść komentarza: ps. pomnik nigdy nie był grobem, nigdy nie upamiętniał żołnierzy Armii I Frontu Ukraińskiego a był tzw. "Pomnikiem wdzięczności" stawianym w Polsce masowo przez komunistyczne władzę okupantom sowieckim za to że z chamów i zdrajców zrobili władzę PRLuData dodania komentarza: 22.09.2024, 13:43Źródło komentarza: Z cyklu „Na kartach historii”: WSPOMNIENIE O POMNIKU ŻOŁNIERZY RADZIECKICH W ZAWIERCIU- BZOWIE